E-Mutabakat

image

E-Mutabakat

Daha Pratik, Daha Kolay ve Daha Hızlı!
Firmaların mutabakat süreçlerini kolayca yönetebilmelerini sağlamak için geliştirilen Logo e-Mutabakat, BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik ortamda hızla ve güvenle yapılmasını sağlar.

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon
Logo e-Mutabakat, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenizi mümkün kılar. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza ulaşabilme kolaylığını sunar.

Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajları
Logo e-Mutabakat, mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Logo e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi aşamada olduklarının kontrol edilmesine imkan tanır. Logo e-Mutabakat, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulur.

Kolay Veri Aktarımı
Logo e-Mutabakat, verilerin Excel üzerinden e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarılmasına imkan tanır. Ayrıca, web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duyulmadan, excele alınan verilerin anında aktarılmasını sağlar.

Logo e-Mutabakat ile hangi mutabakatlarımı yapabilirim?
Logo e-Mutabakat ile BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarınızı yapabilirsiniz.

Mutabakat yapacağım firmaların da Logo e-Mutabakat kullanıcısı olması zorunlu mudur?
Hayır, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabilir; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilirsiniz.

Logo e-Mutabakat kullanmak için Logo ERP çözümlerinden birine sahip olmak gerekir mi?
Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Logo e-Mutabakat sisteminizle uyumlu olarak çalışabilir.

Logo e-Mutabakat çözümünün kullanmaya nasıl başlayabilirim?
Logo e-Mutabakat’ı 2016 yılının sonuna kadar ücretsiz olarak sınırsız şekilde kullanabilirsiniz.